Hind24
Hind24

Tervislik toit koju

Viimati uuendatud:
Well&Balanced Life
0 € päev
1500 kcal

Well&Balanced Life
Nüüdisajal inimesed pööravad tähelepanu sellele, mida nad söövad ning et nende toidulaud oleks võimalikult mitmekesine. Paljud on hakanud eelistama naturaalsest toorainetest toite ning vältima säilitusaineid ja toidukeemiat. Aina enam inimesi saab aimu oma keha valkude, rasvade ja süsivesikute vajadusest ning üritab mitte tarvitada liigseid suhkruid, transrasvasid ja valget jahu. Elutempo on ka muutunud varasemast palju kiiremaks. Well&Balanced Life, rahvusvaheline tervislike tasakaalustatud toitude valmistamise ettevõte, käib käsikäes ajaga ning kergendab elu ja säästab aega harraste-, pere- ja sõprade jaoks, tuues täpselt sinule sobiva tervisliku tasakaalustatud toidu soovitud ajaks koju või kontorisse. Toidud ei sisalda suhkrut, valget jahu ja transrasvu ning on madala rasvasisaldusega. Iga portsu juures on kenasti välja kirjutatud koostisosad, sealhulgas allergeensed koostisosad, valkude, süsivesikute, rasvade ja kalorite hulk. Toidukorrad sobivad sportlastele, hektilise eluviisiga inimestele ja neile, kes soovivad lihtsalt oma kehakaalu kontrolli all hoida. Valikus on nii hommikusöögid, põhiroad, supid, magustoidud kuhu pole lisatud suhkrut, vahepalad, kastmed kui ka joogid.
Mõned tähtsad punktid WBLife’i toitude ja teenuse kohta:
Meie tootmisüksus tegutseb veterinaar- ja toiduametiga väljastatud litsentsi alusel
Kõik portsjonid valmistatakse 100% käsitsi
Iga toidukorral on teave koostisainete, allergiliste komponentide, valkude, süsivesikute, rasvade ja kalorite koguse kohta.
Terveks nädalaks pole vaja tellida, võite ka üheks päevaks suvalise arvu söögikordi valida.
Kohaletoimetamine toimub Eestis ja Soomes oma spetsiaalselt varustatud jahutranspordiga kokkulepitud ajal ja aadressile.
Pakendid on suletud spetsiaalse läbipaistva vee- ja õhukindla kilega, mis on kindlalt suletud, kuid mida on ka lihtne avada. Pakendid on mikrolaineahjusõbralikud.
Toidud töötati välja koostöös tuntud sportlastega ja need valmistatakse professionaalses köögis kvaliteetsetest koostisosadest.

Külasta veebilehte
Komentaarid
Illar
Komentaar kirjutatakse kahe m-ga,,,
2022-09-03 19:43:59
dfsdf
sdfsdf
2022-02-10 12:00:18
Lisa komentaar
Hind24
Küsimused ja ettepanekud saate esitada aadressile [email protected]
© 2008-2022 Kõik õigused kaitstud