Hind24
Hind24

Tervislik toit koju

Viimati uuendatud:
Smart Food
22,27 € päev
1500 kcal

SmartFOOD valmistab Sulle sobiliku kalorite hulgaga, tervisliku, värske ja maitsva toidu kogu päevaks ning transpordib selle just Sulle sobivasse paika.
Kasutame ainult värskeid ja kvaliteetseid tooraineid ning eelistame kodumaist hooajalist toodangut. Maitsetaimed, küüslauk, karulauk jms. on pärit meie oma peenramaalt, mis asub Koppelmaal, Endla talus. Samuti korjame puhtast loodusest kuusevõrseid, kadakamarju ja muid vitamiinidest pakatavaid energiaallikaid.
SmartFOOD ei kasuta säilitusaineid, värvaineid ega muid lisaaineid (sh maitsetugevdajad).
Liha, juurviljad jms. valmistame enamasti tippköökides kasutataval spetsiaalsel sous-vide meetodil, kus toitu küpsetatakse pikka aega madalal temperatuuril vaakumis veevannis. See tagab toiduainete maksimaalse kvaliteedi ning jätab alles mahlasuse, toitained, vitamiinid, mikroelemendid, mineraalid ja värvi.
Lisaks toimub liha järelküpsetamine, mille jooksul liha sisetemperatuur viiakse sellisele tasemele, et bakterid elimineeritakse kuumtöötlemisega.
Me ei sügavkülmuta toitu, kasutame valge soola asemel Himaalaja roosat soola ning magusainetena eelistame looduslikke magustajaid (sh näiteks mett ja agaavisiirupit).
Kõik toidud on töödeldud selliselt, et neid võib koheselt tarbida – soovitame lõuna- ning õhtusöögi ahjus soojendada.
SmartFOOD toidud valmistatakse suure hoole ja armastusega profiköögis, mida Veterinaar- ning Toiduamet korrrapäraselt kontrollib. Sinu heaks töötavad iga päev kokad, kelle kirg on tuua Sinuni parim ja värskeim maitseelamus!
SmartFOOD kasutab vaid spetsiaalseid keskkonna- ja toidusõbralikke pakendeid, mida võib ilma kaaneta asetada ka ahju, et soojendada lõuna- ning õhtusööki. Pakenditest ei imendu säilitamisel ega kuumutamisel (olenevalt toidust kõige rohkem 100 kraadi u 15 min) toidu sisse mürkaineid. SmartFOOD pakendid on biolagunevad ja omavad vastavat sertifikaati.
Toidu säilitustemperatuur on +2 kuni +6 kraadi (kuni 24 h).
Kuller toimetab toidupaketid Sinu soovitud aadressile ning kokku lepitud ajal tööpäevahommikuti vahemikus 7.00 – 11.00. Kokkuleppel ka varem. Toidud tuuakse kohale spetsiaalsetes külmutuseautodes.

Külasta veebilehte
Komentaarid
Illar
Komentaar kirjutatakse kahe m-ga,,,
2022-09-03 19:43:59
dfsdf
sdfsdf
2022-02-10 12:00:18
Lisa komentaar
Hind24
Küsimused ja ettepanekud saate esitada aadressile [email protected]
© 2008-2022 Kõik õigused kaitstud